Віталій Тельпов
Рейтинг
+81.73
Сила
217.05

Віталій Тельпов

v-telpov

avatar
Мені також у Вконтакти прийшов вчора запит на дружбу! Я здивувався тією сторінкою, але зараз мені стало зрозуміло, що це лише Свобода може так очорнити людину, як Мельничук каже пабратім, відколи я вийщов зі Свободи, вони нічим не змінилась, поки там при керівницитві баблолюб Мельничук!
avatar
До чого тут Олег Ляшко! Просто так співпало, що виборча компанія співпала з моїм одруженням! До речі результати не співпадають з екзит-полом у відсотковому співідношені! Білогорка депутат за 100 грн.!
avatar
Всім дякую за коментарі. Скажу чесно, виборча компанія пройшла важко, але цікаво. За цей час я встиг одружитися! Всім кандидатам-конкурентам бажаю перемоги! Переможе сильніший! Вила напоготові! Навіть, якщо я програю ці вибори, то всерівно продовжу працювати на благо Чернівчан та Буковинців, тому що майбутнє за нами, за молоддю! І саме нам творити майбутнє України.
avatar
Вікусь, як забацаєш скинеш мені на погодження! !)))
avatar
Дякую друзі гарно повеселили, підняли настрій!
avatar
Святославе дякую за твою цікавість до моєї персони, але хочу тебе розчарувати я з 2010 року є членом тільки однієї партії, це Українська партія. І якщо ти прочитаєш уважніше моє вітання до 23 лютого то можливо побачеш, що я ні разу не згадав там Радянську армію!
avatar
Анатолію на відміну від Вас, я є справжнім українцем!
avatar
Вікуль, ти вже про футбол пишеш?
avatar
Там повинна бути стіна!
avatar
www.youtube.com/watch?v=GZD8OdRsgiI Румунський спецназ працює!
avatar
Романа я також знаю, він мене також запрошував у свій проект, та розповідав як з ним працює еліта, і те, що за короткий час в нього є вже офіс у центрі Чернівців де працюють люди, яким він виплачує високі заробітні плати! Він мені з першого разу показався аферистом, таким собі Мавроді по Чернівецьки, або МММ Романа Мухи! Співчуваю всім хто попався на його обмані!
avatar
На даний момент я є позапартійний, тобто не відношу себе до жодної політичної сили. На рахунок 23 лютого скажу одна це День захисника Вітчизни, а не день Радянської армії. Тобто для Українців повинні бути святами як 6 грудня — день Збройних Сил України, 23 лютого — День Захисника Вітчизни тобто це день для тих хто служив у Радянський час, та 14 жовтня як день створення УПА.
avatar
володимир дякую за матеріал!
avatar
Ну дивлячись на ці результати то аж смішно, що вибори відбулись «прозоро».
avatar
Ось вам і резкльтат, Свобода проголосувала з Регіонами за зміни статуту, а зараз регіони мера й посунули! І це націоналісти?
avatar
Дивлячись у яких областях! По Чернівцях ми до міської ради взяли 0,34%, до обласної ради наш представник здобув по окрузі перемогу, але нажаль її украли унас!
avatar
Ха-ха вдалий жарт!
avatar
Дякую Галиночка за чудове привітання!
avatar
А хотіла сказате те що:
1) СВОБОДА зрадила виборця якому обіцяла не співпрацювати з чинною влдою!
2) Федорук отримав більше 60% підтримки на виборах, і не лягає під певні сили влади. Тому його вирішили просто посунути.
А ми партія яка хоч і не є представленна у владі, але ми не можемо дивитись на те, що чинна влада спільно з своїми союзниками бажає позбавити повноважень міського голову якого підтримала більшість чернівчан.
avatar
Пане Констянтине, а що Вам особисто відомо про Українську партію? Та чи будете ви працювати на Буковині якщо Вас виберуть на цих виборах, чи просто бажаєте отримати мандат!